Stowarzyszenie Wspólnie Dla Gminy Krasnystaw przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krasnymstawie informuje, że wydawanie paczek żywnościowych w ramach Programu POPŻ odbędzie się w dniach 08, 09 i 14 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej w godz. od 9.00 do 11.00.

Harmonogram wydawania żywności 2021 r. w ramach Programu POPŻ Gmina Krasnystaw:

08 września 2021 r. dla miejscowości: Siennica Nadolna - wieś, Os. Cukrowni. Krupe, Krupiec, Czarnoziem
09 września 2021 r. dla miejscowości: Stężyca Łęczyńska, Stężyca Nadwieprzańska, Stężyca Kolonia, Zażółkiew, Latyczów, Rońsko, Ostrów Krupski, Jaślików, Bzite
14 września 2021 r. dla miejscowości: Niemienice, Niemienice Kolonia, Małochwiej Duży, Małochwiej Mały, Białka, Wincentów, Widniówka, Józefów, Zakręcie, Krynica

Z uwagi na wprowadzone obostrzenia w związku z zakażeniami wirusem SARS–CoV–2, należy przestrzegać wszystkich z tym związanych zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego:

  • Nie przychodzimy po żywność z dziećmi oraz osobami starszymi. Osoby starsze lub chore upoważniają inne osoby (rodzinę, sąsiadów) do odbioru żywności.
  • Po odbiór żywności zgłaszamy się wyłącznie w wyznaczonych godzinach.
  • Przynosimy własne opakowania w celu zapakowania żywności, zakładamy jednorazowe rękawiczki, zakrywamy usta i nos.
  • Ustawiamy się w kolejce w odstępach minimum dwa metry jedna osoba od drugiej.
  • Osoby odbierające żywność nie będą podpisywały jej odbioru. Osoba wydającą żywność, po zaznaczeniu w formularzu stanowiącym załącznik nr 2 do Wytycznych, jakie artykuły spożywcze zostały dostarczone, swoim podpisem potwierdza wydanie artykułów.
  • Stosujemy się do poleceń osób odpowiadających za wydawanie żywności oraz pilnujących porządku.
  • W przypadku pytań oraz wątpliwości w sprawie odbioru żywności możemy zadzwonić do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie:
    nr telefonu 82 5766593 lub 82 6752216.

 

program operacyjny pomoc zywnosciowa loga