Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie "Wspólnie dla Gminy Krasnystaw" posiada już własną stronę www oraz logo, którym będzie się posługiwać na wszystkich materiałach reklamowych oraz dokumentach służbowych (papier firmowy z logo Stowarzyszenia) i wizytówkach. Zapraszamy do odwiedzania strony Stowarzyszenia, gdzie będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności.

Oficjalna strona Stowarzyszenia znajduje się pod adresem: https://swdgk.pl.
Facebook: https://www.facebook.com/wspolniedlagminykrasnystaw/ (link)

Logo Stowarzyszenia:
wersja pozioma, kolor i achromatyczna

logo wspolnie dla gminy krasnystaw
logo wspolnie dla gminy krasnystaw

 

wersja pionowa, kolor i achromatyczna

logo wspolnie dla gminy krasnystaw logo wspolnie dla gminy krasnystaw

Logo Stowarzyszenia dostępne jest do pobrania w menu Stowarzyszenie/Pliki do pobrania. Paczka zip zawiera pliki (jpg, png, pdf) w wersji kolorowej oraz achromatycznej (czarno-białej). Pobrane pliki nie mogą być w żaden sposób modyfikowane tj. zmiana kolorów, nieproporcjonalne skalowanie, używanie na tłach zbliżonych do kolorystyki logo co uniemożliwia prawidłową czytelność znaku (w przypadku zbliżonego koloru tła należy użyć wersji achromatycznej lub zastosować białe tło pod znakiem).

Wymienione materiały zostały sfinansowane w ramach grantu wdrażanego przez LGD "Krasnystaw Plus", finansowanego ze środków EFRR, którego celem było wsparcie działań prowadzonych przez NGO.